Ehast koiduni...

Kuu 1 ehk Saunamaja

Saunamaja koosneb kahest korrusest. Esimesel korrusel asub leilisaun, pesuruum ja kaminaruum. Leilisaunas on suur keris ja saunalava mahutab 4-5 inimest. Kaminaruumis on kamin, suur laud istepinkidega ja külmik. Teisel korrusel on 7 puhkeaset karuuneks ja telekas. Saunamaja ees on tiik, paremal pool on laud pinkidega ja vasakul küljel asub WC.

Väike Kuu peomaja

Puhkemaja koosneb kahest korrusest. Esimesel korrusel asub seminari puhkeruum. Maja äärtes asuvad lebolad ja trepid ülemisele korrusele. Teisel korrusel asub kaks ruumi, kaks suurt puhkeaset ja kaks väikest puhkeaset lõunauneks. Puhkemaja ees on grillimisala, suur varjualune, tünnisaun, tiik ja saunamaja.

Kuu 2 ehk Onnike

Onnike on täispuidust ühekordne maja, kus on 5 puhkeaset hommikuuneks ja külmik. Maja ees on laud pinkidega.

Kuu 3 ehk Kõrtsi maja

Kõrsi maja on kahekorruseline maja. Ülemisel korrusel on 5 suurt puhkeaset ja üksik puhkease kalameheuneks. Alumisel korrusel asub kaminaruum, kus on kamin, pikk laud istumisega, mikrolaine ahi, külmkapp ja valamu veega. Trepikojas on wc.

Väikse Kuu vene saunamaja

Saunamaja on kahekorruseline maja. Ülemisel korrusel 7 üksikut puhkeaset ehast koiduni vägimeheuneks. Alumisel korrusel asub saunaruum ja eesruum, kus on lahedalt ruumi saunalistele istumiseks.

Kaptenimaja

Kaptenimaja on 1 korruseline ja asub künka otsas mändide vahel. Rõdult avaneb suurepärane vaade Emajõele. Majas on kaks voodit mida saab lahti teha ja mahutab puhkama 4 inimest. Maja kõrval asuv tünnisaun sobib ideaalseks lõõgastumiseks väiksele seltskonnale.